Ana sayfa Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı, soyadı, e-mail adresi, kimlik numarası, doğum tarihi gibi kullanıcıyı doğrudan tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Kadinfarki.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen kapsam ve esas haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır. Sadece kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Kadinfarki.com, kullanıcılarının yapmış olduğu işlem bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Kadinfarki.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Kadinfarki.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Kadinfarki.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kullanıcının kişisel bilgileri, Kadinfarki.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Kadinfarki.com tarafından da güncellenebilecektir.

Kadinfarki.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Kadinfarki.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması, faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da saklanabilir ve kullanabilir.

Adli ve idari kurumlar tarafından gelen bildirimler ve talepler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun bir şekilde idari ve adli kurumlar ile paylaşılabilir.

Kadinfarki.com kullanıcılarının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ya da kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Kadinfarki.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir.

Kadinfarki.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Kadinfarki.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.